Rodiče bojují za svou dceru, kterou jim švýcarská sociální služba odebrala kvůli změně pohlaví
Rodiče ve Švýcarsku vedou právní bitvu poté, co jim sociální služba odebrala šestnáctiletou dceru, protože odmítli potvrdit její „pohlavní identitu“.
Nejmenovaní rodiče zjistili, že jejich dcera trpí poruchou pohlavní identity v roce 2021, a to v návaznosti na jiné problémy s duševním zdravím. Ale poté, co zažalovali její školu za to, že bez jejich souhlasu dochází k tzv. „sociální tranzici“ (tzn. že ji oslovují zájmeny, které si dítě vybere), byla v dubnu 2023 umístěna do vládou financovaného domova pro mládež.
Protože se jim nepodařilo získat oprávnění ve vztahu k lékařům jejich dcery, podávají nyní odvolání proti soudnímu příkazu, který je nutí předložit dokumenty, jež by umožnily změnu jejího pohlaví.
Noční můra
Dívčin otec řekl: „Ten příběh je opravdu noční můra. Švýcarské úřady nám vzaly naše dítě, naši dceru, které je 16 let. Moje dcera nyní žije ve státním domově. Naše kontakty s ní jsou řízené vládou.“
Rodiče uvedli, že „nemohou uvěřit, že žijeme ve společnosti, kde vám mohou odebrat dítě jen proto, že se ho snažíte chránit. Chceme, aby se naše dcera vrátila domů. Milujeme ji a chybí nám.“
Tento příběh je skutečně noční můrou.
Právník rodiny, Dr. Felix Boellmann z Alliance Defending Freedom, řekl: „Žádná společnost nemůže tvrdit, že je svobodná, pokud rodiče mohou přijít o svou dceru jen proto, že potvrzují biologickou realitu.“
„Bigotní“
V loňském roce se jedna pěstounka svěřila deníku The Daily Telegraph, že ji učitelka nahlásila na sociálku za to, že zpochybnila prosazování genderové ideologie ve škole svých dětí.
Maminka vyjádřila obavy, že školní hodiny vztahů a sexuální výchovy jsou ideologické a nevyvážené. V některých hodinách se používalo diskutabilní schéma „Genderbread Person“, které tvrdí, že existuje nekonečné množství „možností“ pohlavní identity a že pohlaví „se vyvíjí průběžně“.
Učitelka sice uznala, že děti jsou „dobře oblečené, dobře živené, fyzicky opečovávané a milované“, ale tvrdí, že by mohly vyrůstat s „podobnými bigotními názory“.
Maminka, která byla pěstounkou několik „příkladných let“, řekla: „I když dostanete děti, které zpočátku neznáte, jejich výchovou a tím, že je máte v rodině, si je zamilujete jako své vlastní. A jsou pro mě vzácné.“
Přidat komentář